Gerçeğine Yakın, Yapay Çiçek Satın Alın

Yapay çiçeklerin bakımı kolaydır ve çiçeklere göre daha uzun ömürlüdürler. Günümüzde yapay çiçekler dekoratif obje olarak neredeyse gerçeğinden ayırt edilemeyecek hale gelmişlerdir. Hatta doku kalitesi ve gerçeklik hissi de her geçen daha da artmaktadır.

Yapay Çiçek Demeti

Yapay Çiçek Demetleri

Gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz birbirinden güzel yapay çiçek demetleri

Yapay Çiçek Dalları

Yapay Çiçek Dalları

Nergis, lilyum, orkide, lisyantus ve daha onlarca yapay çiçek dalları ve modellerini inceleyebilirsiniz.

Yapay Yeşillikler

Yapay Yeşillikler

Dal yeşillikler ile tanzimlerinizi güçlendirebilir veya sarmaşıklar ile bahçe duvarınızı yeşillendirebilirsiniz.

Yapay Köpük Çiçekler

Yapay Köpük Çiçekler

Kırmızı, yeşil, mavi, sarı ve aklınıza gelebilecek onlarca güzel renkte yapay köpük çiçekler.

Kurutulmuş Çiçek Demeti

Kurutulmuş Çiçekler

Hangimiz küçükken kitap arasında çiçek kurutmadı ki ? Kurutulmuş çiçekleri özellikle vintage veya retro tarzda bir dekorasyona sahipseniz tercih edebilirsiniz.

Yapay Çiçek Saksı

Yapay Saksı Çiçekleri

Özellikle minimalist bir ev dekorasyona sahipseniz bu kategori tam sizin için. Internette sıkça rastladığımız “yaratıcı ofis çalışma ortamı” konsepti için de kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Yaprakları

Yapay Çiçek Yaprakları

Dekoratif obje olarak kullanabileceğiniz yapay çiçek yaprakları özel günlerde ve masa süslemelerinde dekorasyonunuzu zenginleştirecek.

İzmir Çınarlı, yapay çiçek depomuzu gezdiniz mi ?

İzmir Çınarlı yapay çiçek deposu bünyesinde yüzlerce yapay çiçek modelleri sizleri bekliyor. Eğer İzmir’de ikamet etmiyorsanız sorun değil. Online alışveriş sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim ediliyor. Yapay gül, lilyum, papatya, kamelya, orkide, sümbül ve aklınıza gelebilecek onlarca çiçek çeşidi dekorsende.com’da. Yapay çiçeklerimizi gerçeğinden ayırt edemeyeceksiniz. İşte sizin için seçtiğimiz en çok tercih edilen yapay çiçekler.

Toptan yapay çiçek satın alımlarınız için

Toptan yapay çiçek satın almak için bayi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvurunuz incelendikten sonra bayi kodu ve şifreniz size iletilecek ve sonrasında bayi fiyatlarından site üzerinden alış veriş yapabilirsiniz.

Yapay Çiçekler Hakkında Blog Yazılarımız

Bu bölümde yapay çiçekler hakkında sizler için hazırladığımız blog yazılarımızı bulabilirsiniz. Yapay çiçek aranjmanları, temizlik ve bakım önerileri, yapay çiçek yapımı ve malzemeleri, yurtdışından yaratıcı ve evinize zenginlik katacak yapay çiçek modelleri başlıca konularımız olacak.