Yapay Yıldız Çiçeği Dalı 22 cm

2,88  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Ürün, tek dal olarak satılmaktadır. Boyu 22 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • yeşil yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek modelleri

Yeşil Yapay Çiçek

Yapay yıldız çiçeği dalı yeşil renktedir. Uzunluğu 22 cm olan yeşil yapay yıldız çiçeği dalı, tek dal şeklinde satılmaktadır. Gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz bu ürünü ev ve ofis dekorasyosyanlarınızda severek kullanacaksınız.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası gibi yapay çiçek modellerini farklı renklerde yüzlerce çeşit imkanı ile online alışveriş sitemizden inceleyebilir, yeşil yapay yıldız çiçeği dalı haricinde diğer yapay çiçek çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Yapay Çiçek izmir

İzmir Çınarlı’da yer alan yapay çiçek depomuzu ziyaret edebilir ve ürünleri inceleme fırsatı elde edebilirsiniz. İzmir dışında ikamet ediyorsanız eğer yeşil yapay yıldız çiçeği dalına online yollardan ulaşabilir ve satın alma işlemlerinizi online olarak zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Yeşil yapay yıldız çiçeği dalını saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Yeşil yapay yıldız çiçeği dalı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında yeşil yapay yıldız çiçeği dalında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Yeşil yapay yıldız çiçeği dalı ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra yeşil yapay yıldız çiçeği dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 22 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.