Yapay Vanda Orkide Dalı Koyu Mor 90 cm

68,40  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Boyu 90 cm’dir. Vanda orkidenin çiçekleri gerçek dokunuş hissi veren bir yapıya sahiptir.

 

Stokta

Ürün Açıklaması

  • mor yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek buketi

Mor Yapay Çiçek

Yapay vanda orkide dalı koyu mor renktedir. Koyu mor yapay vanda orkide dalı 90 cm uzunluğundadır. Online alışveriş sitemizde  yer alan ürünün dalları gerçek dokunuş hissi veren kadifedir. Ayrıca temizliği ve bakımı oldukça kolaydır.

Toptan Yapay Çiçek

Online alışveriş sitemiz dekorsende.com da perakende satışlar mevcuttur. Toptan alımlarınız için bayi başvuru formu doldurmanız  yeterlidir. Başvuru formunuz değerlendirildikten sonra toptan fiyatlarla koyu mor yapay vanda orkide dalı yapay çiçek alımı  yapabilirsiniz.

Ucuz Yapay Çiçek

Online alışveriş sitemizi ziyaret ederek beğendiğiniz koyu mor yapay vanda orkide dalı bütçenizi yormayacak uygun ve ucuz fiyat  seçenekleri sayesinde ulaşabilir, üye olma zorunluluğu olmayan sitemiz aracılığıyla dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Koyu mor yapay vanda orkide dalını saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. koyu mor yapay vanda orkide dalı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında koyu mor yapay vanda orkide dalında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Koyu mor yapay vanda orkide dalı ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra koyu mor yapay vanda orkide dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

 

 

Ek Bilgi

Boyutlar 90 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.