Yapay Şimşir Demeti Kahverengi 34 cm

12,66  KDV Dahil

Yapay kahverengi şimşir demet 5 daldan oluşmaktadır. Ölçüsü 34 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • kahverengi yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek satın al

Kahverengi Yapay Çiçek

Yapay şimşir demetinin rengi kahverengidir. gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacağınız kahverengi yapay şimşir demeti 5 adet daldan oluşmaktadır ve boyu 34 cm’dir. Online alışveriş sitemiz üzerinden ürünü inceleyebilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Yapay çiçek modelleri ile ilgili aradığınız yeni ve modern ürünlere online alışveriş sitemizdeki yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modelini inceleyerek ulaşabilir, kahverengi yapay şimşir demetini sepetinize ekleyerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Satın Al

Kahverengi yapay şimşir demeti satın alma işleminizi online olarak sitemiz üzerinden üye olma zorunluluğu olmadan gerçekleştirebilir, ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuza uygun yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modeli arasından size uygun olan yapay çiçekleri belirleyerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan kahverengi yapay şimşir demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile kahverengi yapay şimşir demetinin Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Kahverengi yapay şimşir demeti kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, kahverengi yapay şimşir demetinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin kahverengi yapay şimşir demeti değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 34 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.