Yapay Şimşir Demet Yeşil 34 cm

12,66  KDV Dahil

Yapay yeşil şimşir demet 5 daldan oluşmaktadır. Ölçüsü 34 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • yeşil yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek dekorasyonu,
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek modelleri

Yeşil Yapay Çiçek

Yapay şimşir demeti yeşil renktedir. Gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacağınız yeşil yapay şimşir demeti 5 adet daldan oluşmaktadır. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Ev ve ofis dekorasyonunuzda severek kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Yeşil yapay şimşir demetine  veya diğer yapay çiçek aranjmanlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kendi zevkinize uygun yapay çiçek malzemelerini satın alarak kendiniz bir yapay çiçek aranjmanı oluşturabilir, cam kase, vazo vb. ürünler sayesinde yapay çiçek aranjmanınızı zenginleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Aradığınız yapay çiçek modeli ile ilgili ürünleri online alışveriş sitemizde yer alan yapay çiçek çeşitlerini inceleyerek seçebilir, yeşil yapay şimşir demeti dışında farklı renk ve boyutlardaki yapay çiçek çeşitleri arasından size uygun olanı seçerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yeşil yapay şimşir demetini  Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan yeşil yapay şimşir demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Yeşil yapay şimşir demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Yeşil yapay şimşir demeti kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde yeşil yapay şimşir demeti nindeğişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

 

Ek Bilgi

Boyutlar 34 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.