İndirim!
3249

Yapay Sazlı Papatya Demeti Yeşil 71 cm

9,51  6,66  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Ürün, papatya ve saz dallardan oluşmaktadır. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta yok

Ürün Açıklaması

  • yeşil yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek modelleri
  • toptan yapay çiçek

Yeşil Yapay Çiçek

Yapay sazlı papatya demetinin rengi yeşildir. Boyu 71 cm olan yeşil yapay sazlı papatya demeti, papatya ve saz dallardan oluşmaktadır. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Ev ve ofis dekorasyonlarınızda keyifle kullanabilirsiniz.

Ucuz Yapay Çiçek

Bütçenize uygun ve ucuz fiyatlarda aradığınız yapay çiçekleri, binlerce yapay çiçek modeli ayrıcalığı ile online alışveriş sitemizde bulabilir, üye olmadan yapay çiçek satın alma işlemlerinizi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilir, yeşil yapay sazlı papatya demetine sitemize üye olmadan sahip olabilirsiniz.

Toptan Yapay Çiçek

Toptan yapay çiçek alışverişlerinizi online alışveriş sitemiz aracılığıyla bütçenize uygun ve ucuz fiyat seçenekleriyle gerçekleştirebilir, yeşil yapay sazlı papatya demetine bayi başvuru formunu doldurarak bayi fiyatları ile ulaşabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan yeşil yapay sazlı papatya demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yeşil yapay sazlı papatya demetini Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Yeşil yapay sazlı papatya demeti kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, yeşil yapay sazlı papatya demetinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin yeşil yapay sazlı papatya demetinin değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 71 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.