Yapay Sazlı Çiçek Demeti Pembe 35 cm

8,78  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Pembe çiçekli sazlı demet 5 daldan oluşmaktadır. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek satın al

 Pembe Yapay Çiçek

Yapay sazlı çiçek demeti 35 cm uzunluğundadır ve pembe renkli 5 daldan oluşmaktadır. Gerçeğe çok yakın olan pembe yapay  sazlı çiçek demetini dekorasyonunuzda zevkle kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Pembe yapay saz çiçek demeti ile ile evinizde yada ofisinizde güzel yapay çiçek aranjmanları yapabilirsiniz. Güzel bir seramik      veya cam vazo ile kullanıldığında güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

Yapay Çiçek Modelleri

 Yapay çiçek modelleri ile ilgili aradığınız yeni ve modern ürünlere online alışveriş sitemizdeki yüzlerce yapay çiçek çeşit ve  modelini inceleyerek ulaşabilir, pembe yapay saz çiçek demetini sepetinize ekleyerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile pembe yapay saz çiçek demetini Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim  etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a  kadar olan pembe yapay saz çiçek demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir.  Pembe yapay saz çiçek demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün  değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda  iade kargo ücreti alıcıya aittir.  Pembe yapay saz çiçek demetinin kargo teslimatı sırasında  oluşabilecek hasarlara karşı  kargonuzu kontrol etmenizi ve  hasar olması durumunda  kargo yetkilinizle beraber hasar tespit  tutanağınızı  doldurmanızı  tavsiye ederiz. Hasar tespit  tutanağının doldurulması halinde pembe yapay saz çiçek demetinin değişimi veya iadesi  mümkün  olabilmektedir.

 

Ek Bilgi

Boyutlar 35 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.