Yapay Saz Demeti Yeşil 70 cm

14,20  KDV Dahil

Yapay saz dalıdır. Boyu 70 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • yeşil yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek deposu
  • ucuz yapay çiçek

Yeşil Yapay Çiçek

Yapay saz demeti yeşil renktedir. Boyu 70 cm olan ve gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacağınız yeşil yapay saz demetini ev ve ofis dekorasyonlarınızda severek kullanabilirsiniz. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Online alışveriş sitemiz üzerinden yapay çiçek çeşit ve modelleriyle ilgili ürünlerimizi inceleyebilir, yeşil yapay saz demeti haricinde farklı renklerde, farklı boylarda ve farklı çiçek türlerindeki yapay çiçek çeşitlerinden size uygun olan ürünü seçerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Buketi

Yapay çiçek buketi satın almak istiyorsanız eğer yeşil yapay saz demeti dışında yüzlerce yapay çiçek modelinin farklı renklerde ve farklı boyutlarda bulunduğu online alışveriş sitemiz üzerinden yapay çiçek buketi çeşitlerini inceleyebilir ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yeşil yapay saz demetini Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan yeşil yapay saz demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Yeşil yapay saz demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Yeşil yapay saz demetinda kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde Yeşil yapay saz demeti değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 70 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.