Yapay Saz Demeti Kırmızı 70 cm

14,20  KDV Dahil

Yapay saz dalıdır. Boyu 70 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta yok

Ürün Açıklaması

  • kırmızı yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek modelleri

Kırmızı Yapay Çiçek

Yapay saz demeti kırmızı renktedir. Boyu 70 cm olan ve gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacağınız kırmızı yapay saz demetini ev ve ofis dekorasyonlarınızda severek kullanabilirsiniz. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Her türlü ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuza uygun yüzlerce yapay çiçek aranjman modeline online alışveriş sitemiz üzerinden ulaşabilir, yapay çiçek aranjman model ve çeşitlerini inceleyebilir ve kırmızı yapay saz demeti alışverişinizi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Yapay Çiçek Modelleri

Aradığınız yapay çiçek modeli ile ilgili ürünleri online alışveriş sitemizde yer alan yapay çiçek çeşitlerini inceleyerek seçebilir, kırmızı yapay saz demeti dışında farklı renk ve boyutlardaki yapay çiçek çeşitleri arasından size uygun olanı seçerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan kırmızı yapay saz demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile kırmızı yapay saz demetini Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Kırmızı yapay saz demeti kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, kırmızı yapay saz demetinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin kırmızı yapay saz demeti değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 70 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.