İndirim!
3252

Yapay Sarkık Yengeç Bacağı Dalı Kırmızı 62 cm

11,11  7,78  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Yengeç bacağı şeklindeki ürün, tek dal halinde satılmaktadır. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • kırmızı yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek izmir

Kırmızı Yapay Çiçek

Yapay sarkık yengeç bacağı dalının rengi kırmızıdır. Gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacağınız kırmızı yapay sarkık yengeç bacağı dalı tek dal olarak satılmaktadır. Boyu 32 cm’dir. Temziliği ve bakımı ise oldukça kolay ve pratiktir.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Yapay çiçek aranjmanları ile ilgili aradığınız ürünlere alışveriş sitemizde yer alan yüzlerce çeşit yapay çiçek aranjmanı modellerini inceleyerek ulaşabilir, kırmızı yapay sarkık yengeç bacağı dalı alışverişlerinizi bütçenizi yormadan uygun ve ucuz fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Buketi

Yapay çiçek buketi ile ilgili aradığınız ürünlere online alışveriş sitemizde yer alan yüzlerce yapay çiçek modeli inceleme imkanıyla ulaşabilir, hayalinizdeki kırmızı yapay sarkık yengeç bacağı dalına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Kırmızı yapay sarkık yengeç bacağı dalını saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Kırmızı yapay sarkık yengeç bacağı dalı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında kırmızı yapay sarkık yengeç bacağı dalında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Kırmızı yapay sarkık yengeç bacağı dalı ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra kırmızı yapay sarkık yengeç bacağı dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Ek Bilgi

Boyutlar 62 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.