456019

Yapay Şakayık Dalı Beyaz 90 cm

27,76  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Ürün tek dal olarak satılmaktadır. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • beyaz yapay çiçek
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek satın al

Beyaz Yapay Çiçek

Beyaz yapay şakayık dalı 90 cm uzunluğunda tek daldan oluşmaktadır. Gerçeğinden zor ayırt edebileceğiniz beyaz yapay şakayık  dalını her türlü ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuzda kullanabilir, kolay temizlenebilir özelliği sayesinde uzun seneler muhafaza  edebilirsiniz.

Yapay Çiçek İzmir

İzmir Çınarlı’da yer alan yapay çiçek depomuzu dilediğiniz zaman ziyaret edebilir, beyaz yapay şakayık dalını inceleyerek  zevkinize uygun olan  ürünlerin satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Her türlü ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuza uygun yüzlerce yapay çiçek aranjman modeline online alışveriş sitemiz üzerinden ulaşabilir, yapay çiçek aranjman model ve çeşitlerini inceleyebilir ve beyaz yapay şakayık dalı alışverişinizi kolay ve pratik bir şekilde  gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Beyaz yapay şakayık dalını saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Beyaz yapay şakayık dalını anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında beyaz yapay şakayık dalında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. beyaz yapay şakayık  dalı ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra beyaz  yapay şakayık dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti  alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 90 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.