6718

Yapay Phalaenopsis Orkide Dalı Kumaş Sarı 85 cm

20,38  KDV Dahil

Yapay beyaz kumaş orkide daldır. Ürünün üzerinde 7 orkide yaprağı bulunmaktadır. Boyu 85 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • sarı yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek satın al

Sarı Yapay Çiçek

Kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı sarı renktedir. Üzerinde 7 adet orkide yaprağı bulunan sarı kumaş yapay phalaenopsis orkide dalının boyu 85 cm’dir. Bu ürünü toptan bir şekilde satın almak isteyen müşterilerimiz için toptan satışımız mevcuttur.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Yapay çiçek aranjmanları ile ilgili farklı ve modern modeller arıyorsanız eğer online alışveriş sitemizde sizin için oluşturduğumuz yapay çiçek aranjmanlarını inceleyebilir ve sarı kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Satın Al

Yapay çiçek satın alma işlemlerinizi online alışveriş sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sarı kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı dışında birbirinden güzel ve farklı yapay çiçek modellerini bulabilir, inceleyebilir ve uygun fiyatlarla beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan sarı kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile sarı kumaş yapay phalaenopsis orkide dalını Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Sarı kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, sarı kumaş yapay phalaenopsis orkide dalının değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin sarı kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

 

 

Ek Bilgi

Boyutlar 85 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.