6724

Yapay Phalaenopsis Orkide Dalı Kumaş Pembe Benekli 85 cm

20,38  KDV Dahil

Yapay pembe benekli kumaş orkide daldır. Ürünün üzerinde 7 orkide yaprağı bulunmaktadır. Boyu 85 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek modelleri

Pembe Yapay Çiçek

Kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı pembe renktedir ve üzerinde beyaz bebekler taşımaktadır. 7 adet orkide yaparağı bulunan pembe benekli kumaş  yapay phalaenopsis orkide dalını toptan satın almak isterseniz eğer iletişime geçebilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Aradığınız yapay çiçek modeli ile ilgili ürünleri online alışveriş sitemizde yer alan yapay çiçek çeşitlerini inceleyerek seçebilir, pembe benekli kumaş  yapay phalaenopsis orkide dalı dışında farklı renk ve boyutlardaki yapay çiçek çeşitleri arasından size uygun olanı seçerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonu ile ilgili aradığınız yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası yapay çiçek modellerine sitemiz aracılığıyla ulaşabilir ve pembe benekli kumaş  yapay phalaenopsis orkide dalını satın alarak hayalinizdeki dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile pembe benekli kumaş  yapay phalaenopsis orkide dalını Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan pembe benekli kumaş  yapay phalaenopsis orkide dalı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Pembe benekli kumaş  yapay phalaenopsis orkide dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Pembe benekli kumaş  yapay phalaenopsis orkide dalında kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde pembe benekli kumaş  yapay phalaenopsis orkide dalının değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

 

Ek Bilgi

Boyutlar 85 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.