6723

Yapay Phalaenopsis Orkide Dalı Kumaş Fuşya Benekli 85 cm

20,38  KDV Dahil

Yapay fuşya benekli kumaş orkide daldır. Ürünün üzerinde 7 orkide yaprağı bulunmaktadır. Boyu 85 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • fuşya yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek satın al

Fuşya Yapay Çiçek

Kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı fuşya rengindedir. 7 adet orkide yaprağı bulunan fuşya kumaş yapay phalaenopsis orkide dalının üzerinde benekler bulunmaktadır. Oldukça doğal bir görünüme sahip olan ürünümüzü dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Buketi

Yapay çiçek buketi satın almak istiyorsanız eğer fuşya kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı dışında yüzlerce yapay çiçek modelinin farklı renklerde ve farklı boyutlarda bulunduğu online alışveriş sitemiz üzerinden yapay çiçek buketi çeşitlerini inceleyebilir ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Satın Al

Yapay çiçek satın alma işlemlerinizi online alışveriş sitemiz aracılığıyla üye olmadan kolay ve pratik bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan fuşya kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı siparişlerinizin aynı gün içinde kargoya verilmesi hizmetimiz mevcuttur.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan fuşya kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile fuşya kumaş yapay phalaenopsis orkide dalını Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Fuşya kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, fuşya kumaş yapay phalaenopsis orkide dalının değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin fuşya kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 85 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.