6717

Yapay Phalaenopsis Orkide Dalı Kumaş Beyaz 85 cm

20,38  KDV Dahil

Yapay beyaz kumaş orkide daldır. Ürünün üzerinde 7 orkide yaprağı bulunmaktadır. Boyu 85 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • beyaz yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek modelleri

Beyaz Yapay Çiçek

Kumaş yapay phalaenopsis orkide dalının rengi beyazdır. Üzerinde 7 orkide yaprağı bulunan beyaz kumaş yapay phalaenopsis orkide dalını dayanıklı olması sebebiyle uzun seneler boyunca özelliğini kaybetmeden kullanabilirsiniz.

Toptan Yapay Çiçek

Yapay çiçek satın alma işlemlerinizi online alışveriş sitemiz üzerinden toptan satın alma şeklinde gerçekleştirebilir, beyaz kumaş yapay phalaenopsis orkide dalına sitemizin içinde yer alan bayi başvuru formunu doldurarak sahip olabilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Beyaz kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı ile evinizde yada ofisinizde güzel yapay çiçek aranjmanları yapabilirsiniz. Güzel bir seramik veya cam vazo ile kullanıldığında güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

Kargo Bilgileri

Beyaz kumaş yapay phalaenopsis orkide dalını saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Beyaz kumaş yapay phalaenopsis orkide dalını anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında beyaz kumaş yapay phalaenopsis orkide dalında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Beyaz kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra beyaz kumaş yapay phalaenopsis orkide dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Ek Bilgi

Boyutlar 85 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.