67216739

Yapay Phalaenopsis Orkide Dalı Gerçek Dokunuş Pembe 100 cm

43,37  KDV Dahil

Gerçeğe yakın dokunuşlu yapay kelebek orkidedir. Ürünün çiçek bölümü 35 cm olup, toplam ölçüsü 100 cm’dir. Toptan alımlarınızda lütfen bizimle iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek izmir

Pembe Yapay Çiçek

Yapay phalaenopsis orkide dalı pembe renktedir. Gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacağınız pembe yapay phalaenopsis orkide dalının çiçekli kısmı 35 cm, dalının ucunluğu ise 65 cm’dir. Temizliği ise oldukça pratiktir.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Pembe yapay phalaenopsis orkide dalı ile evinizde yada ofisinizde güzel yapay çiçek aranjmanları yapabilirsiniz. Güzel bir seramik veya cam vazo ile kullanıldığında güzel bir görüntü oluşturmaktadır.

Yapay Çiçek Modelleri

Aradığınız yapay çiçek modeline birbirinden güzel yüzlerce yapay çiçek modelinin yer aldığı online alışveriş sitemizden üzerinden bakabilir ve yapay çiçek çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Pembe yapay phalaenopsis orkide dalına üye olma zorunluluğu olmadan satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile pembe yapay phalaenopsis orkide dalını Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan pembe yapay phalaenopsis orkide dalı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Pembe yapay phalaenopsis orkide dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Pembe yapay phalaenopsis orkide dalında kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde pembe yapay phalaenopsis orkide dalının değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 100 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.