6722

Yapay Phalaenopsis Orkide Dalı Gerçek Dokunuş Mavi 100 cm

43,37  KDV Dahil

Gerçeğe yakın dokunuşlu yapay kelebek orkidedir. Ürünün çiçek bölümü 35 cm olup, toplam ölçüsü 100 cm’dir. Toptan alımlarınızda lütfen bizimle iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • mavi yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek aranjmanı
  • yapay çiçek modelleri

Mavi Yapay Çiçek

Yapay phalaenopsis orkide dalının rengi mavidir. Gerçeğe yakın dokunuşlu olan mavi yapay phalaenopsis orkide dalının çiçek kısmı 35 cm’dir. Online alışveriş sitemiz aracılığıyla uygun fiyatlarla satın alabilir, ev ve ofis dekorasyonlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası gibi yapay çiçek modellerini farklı renklerde yüzlerce çeşit imkanı ile online alışveriş sitemizden inceleyebilir, mavi yapay phalaenopsis orkide dalı haricinde diğer yapay çiçek çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Yapay Çiçek Buketi

Online alışveriş sitemiz aracılığıyla birçok yapay çiçek demetine ve mavi yapay phalaenopsis orkide dalına bütçenize uygun fiyatlarla ulaşabilir ve zevkinize uygun, dilediğiniz renklerde bir yapay çiçek buketi satın alabilirsiniz. Ev ve ofis dekorasyonunuz için yüzlerce ürün sitemizde yer almaktadır.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan (ürün adı) siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile mavi yapay phalaenopsis orkide dalını Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Mavi yapay phalaenopsis orkide dalında kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, mavi yapay phalaenopsis orkide dalının değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin mavi yapay phalaenopsis orkide dalının değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

 

 

 

Ek Bilgi

Boyutlar 100 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.