Yapay Ortanca Demeti Pastel Kızıl 30 cm

15,86  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Minik çiçekli plastik ortanca demet 5 daldan oluşmaktadır. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • kırmızı yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek deposu

Kırmızı Yapay Çiçek

Yapay ortanca demeti pastelin rengi kırmızıdır. Uzunluğu 30 cm olan kırmızı yapay ortanca demeti pastel 5 adet daldan oluşmaktadır. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır ve uzun seneler boyunca yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Toptan Yapay Çiçek

Kırmızı yapay ortanca demeti pasteli veya diğer yapay çiçek çeşitlerini toptan olarak satın almak isterseniz eğer online alışveriş sitemizde yer alan bayi başvuru formunu doldurarak, bayi fiyatları ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonunuzla ilgili yeni ve modern yüzlerce yapay çiçek modeline ulaşabileceğiniz online alışveriş sitemiz sayesinde bütçenizi yormadan alışverişinizi yapabilir uygun ve ucuz fiyatlarla kırmızı yapay ortanca demeti pastele  sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan kırmızı yapay ortanca demeti pastel siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile kırmızı yapay ortanca demeti pasteli  Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Kırmızı yapay ortanca demeti pastel kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, kırmızı yapay ortanca demeti pastelin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin kırmızı yapay ortanca demeti pastel değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 30 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.