6746

Yapay Ortanca Dal Pembe 54 cm

31,33  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Ürün tek dal halinde satılmaktadır. Boyu 50 cm, çiçek boyu 20 cm, çiçek eni ise 25 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek deposu

Pembe Yapay Çiçek

Yapay ortanca dalı pembe renktedir. Satışı tek dal halinde gerçekleşen pembe yapay ortanca dalının boyu 50 cm, çiçek boyu 20 cm, çiçek eni ise 25 cm’dir. Temizliği oldukça kolaydır ve uzun seneler boyunca özelliğini kaybetmez.

Yapay Çiçek Buketi

Online alışveriş sitemiz aracılığıyla birçok yapay çiçek demetine bütçenize uygun fiyatlarla ulaşabilir ve zevkinize uygun, dilediğiniz renklerde bir yapay çiçek buketi satın alabilirsiniz. Pembe yapay ortanca dalı dışında ev ve ofis dekorasyonunuz için yüzlerce ürün sitemizde yer almaktadır.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Online alışveriş sitemiz üzerinden yapay çiçek çeşit ve modelleriyle ilgili ürünlerimizi inceleyebilir, pembe yapay ortanca dalı haricinde farklı renklerde, farklı boylarda ve farklı çiçek türlerindeki yapay çiçek çeşitlerinden size uygun olan ürünü seçerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan pembe yapay ortanca dalı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile pembe yapay ortanca dalını Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Pembe yapay ortanca dalı kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, pembe yapay ortanca dalının değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin pembe yapay ortanca dalı değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.