Yapay Okaliptüs Demeti Pastel Mor 32 cm

9,32  KDV Dahil

Yapay mor okaliptus demette 7 dal bulunmaktadır. Boyu 32 cm’dir. Toptan alımlar için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • mor yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek modelleri

Mor Yapay Çiçek

Yapay pastel okaliptüs demetinin rengi mordur. Üzerinde 7 adet dal bulunan mor  pastel yapay okaliptüs demetinin boyu 32 cm’dir.  Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Zahmet harcamadan temizleyebilir uzun seneler kullanabilirsiniz.

Toptan Yapay Çiçek

Online alışveriş sitemiz dekorsende.com da perakende satışlar mevcuttur. Toptan alımlarınız için bayi başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Başvuru formunuz değerlendirildikten sonra toptan fiyatlarla mor  pastel yapay okaliptüs demetinin yapay çiçek alımını yapabilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Yapay çiçek modelleri ile ilgili aradığınız yeni ve modern ürünlere online alışveriş sitemizdeki yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modelini inceleyerek ulaşabilir, mor  pastel yapay okaliptüs demetini sepetinize ekleyerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan mor  pastel yapay okaliptüs demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile mor  pastel yapay okaliptüs demetini Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Mor  pastel yapay okaliptüs demeti kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, mor  pastel yapay okaliptüs demetinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin mor  pastel yapay okaliptüs demeti değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

 

 

Ek Bilgi

Boyutlar 32 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.