2240

Yapay Okaliptus Dalı 20 cm

2,98  KDV Dahil

Yapay bitkidir. 7 dal çiçekten oluşmaktadır. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • yeşil yapay çiçek
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek satın al
  • yapay çiçek aranjmanları

Yeşil Yapay Çiçek

Yapay okaliptus dalının rengi yeşildir. Boyu 20 cm’dir ve 7 adet dal çiçekten oluşmaktadır. Yapay okaliptus dalını ev, ofis ve bahçe dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun dışında temizliği ve bakımı kolay olduğu için zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

Yapay Çiçek İzmir

İzmir Çınarlı’daki yapay çiçek depomuzu ziyaret ederek uygun fiyatlarla yer alan yapay çiçek çeşitlerini ve yapay okaliptus dalını inceleyebilirsiniz. Yapay çiçek alışverişlerinizi gerçekleştirebildiğiniz İzmir Çınarlı’daki depomuzda toptan satışımız mevcuttur.

Yapay Çiçek Modelleri

Yapay okaliptus dalı satın alma işlemlerinizi uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası yapay çiçek modellerini sitemiz aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Yapay okaliptus dalını saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Yapay okaliptus dalı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında yapay okaliptus dalında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Yapay okaliptus dalı ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra yapay okaliptus dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 20 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.