Yapay Nilüfer Çiçeği Pembe 17 cm

6,45  KDV Dahil

Yapay nilüfer çiçeğidir. Boyu 17 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek buketi

Pembe Yapay Çiçek

Yapay nilüfer çiçeği pembe renktedir. Boyu 17 cm olan pembe yapay nilüfer çiçeğini bahçe dekorasyonlarınızda severek kullanabilir, farklı bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Pembe yapay nilüfer çiçeğini uzun seneler bozulmadan kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Yapay çiçek aranjmanları ile ilgili aradığınız ürünlere alışveriş sitemizde yer alan yüzlerce çeşit yapay çiçek aranjmanı modellerini inceleyerek ulaşabilir, pembe yapay nilüfer çiçeği alışverişlerinizi bütçenizi yormadan uygun ve ucuz fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Buketleri

Yapay çiçek buketi alışverişlerinizi gerçekleştirebileceğiniz online alışveriş sitemizde pembe yapay nilüfer çiçeği haricinde farklı boyutlarda ve farklı renklerde birçok yapay çiçek buketi modelini bulabilirsiniz. Alışverişinizi sitemiz üzerinden üye olma zorunluluğu taşımadan kolay ve pratik bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile pembe yapay nilüfer çiçeğini Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan pembe yapay nilüfer çiçeği siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Pembe yapay nilüfer çiçeği için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Pembe yapay nilüfer çiçeğinde kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde pembe yapay nilüfer çiçeğinin değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 17 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.