Yapay Nilüfer Çiçeği Krem 17 cm

6,45  KDV Dahil

Yapay nilüfer çiçeğidir. Boyu 17 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • krem yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek çeşitleri

Krem Yapay Çiçek

Yapay nilüfer çiçeği krem renktedir. Boyu 17 cm olan Krem yapay nilüfer çiçeğini bahçe dekorasyonlarınızda severek kullanabilir, farklı bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Krem yapay nilüfer çiçeğini uzun seneler bozulmadan kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Krem yapay nilüfer çiçeği satın alma işlemlerinizi uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası yapay çiçek modellerini sitemiz aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Toptan Yapay Çiçek

Toptan yapay çiçek alışverişlerinizi online alışveriş sitemiz aracılığıyla bütçenize uygun ve ucuz fiyat seçenekleriyle gerçekleştirebilir, Krem yapay nilüfer çiçeğine bayi başvuru formunu doldurarak bayi fiyatları ile ulaşabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Krem yapay nilüfer çiçeğini saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Krem yapay nilüfer çiçeği anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında Krem yapay nilüfer çiçeğinde oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Krem yapay nilüfer çiçeği ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra Krem yapay nilüfer çiçeği için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 17 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.