Yapay Menekşe Dalı Pembe 20 cm

7,94  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Tek dal şeklinde satılmaktadır. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

 

Stokta

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek modelleri

Pembe Yapay Çiçek

Yapay menekşe dalının rengi pembedir. Tek dal şeklinde satılan pembe yapay menekşe dalının boyu 20 cm’dir. Gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz bu ürünü her türlü dekorasyonunuzda kullanabilir, uzun seneler boyunca özeliğini kaybetmeden muhafaza edebilirsiniz.

Yapay Çiçek Buketi

Yapay çiçek buketi ile ilgili aradığınız ürünlere online alışveriş sitemizde yer alan yüzlerce yapay çiçek modeli inceleme imkanıyla ulaşabilir, hayalinizdeki pembe yapay menekşe dalına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Ev ve ofis dekorasyonunuza uygun yüzlerce çeşit yapay çiçek modeline online alışveriş sitemiz üzerinden ulaşabilir, satın almak istediğiniz pembe yapay menekşe dalını inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile pembe yapay menekşe dalını Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan pembe yapay menekşe dalı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Pembe yapay menekşe dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Pembe yapay menekşe dalında kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde pembe yapay menekşe dalının değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 20 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.