Yapay Manolya Dalı 83 cm

30,39  KDV Dahil

Yapay manolya dal, Boyu 83 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek modelleri

Ucuz Yapay Çiçek

Bütçenize uygun ve ucuz fiyatlarla sahip olabileceğiniz yapay manolya dalı sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Yüzlerce yapay çiçek modelinin uygun fiyatlarla yer aldığı online alışveriş sitemiz üzerinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Buketi

Online alışveriş sitemizde yapay manolya dalı haricinde yapay çiçek buketi ile ilgili birbirinden güzel yüzlerce model ve çeşidi bir arada bulabilirsiniz. Yapay çiçek buketi ile ilgili aradığınız ürüne sitemizdeki ürünleri inceleyerek ulaşabilir, yeni ve modern tarzda bir yapar çiçek buketi satın alabilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Aradığınız yapay çiçek modeline birbirinden güzel yüzlerce yapay çiçek modelinin yer aldığı online alışveriş sitemizden üzerinden bakabilir ve yapay çiçek çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca yapay manolya dalına üye olma zorunluluğu olmadan satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Yapay manolya dalını saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Yapay manolya dalı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında yapay manolya dalında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Yapay manolya dalı ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra yapay manolya dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 83 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.