Yapay Lavanta Demeti Yeşil Beyaz 34 cm

11,15  KDV Dahil

Stokta

Ürün Açıklaması

  • beyaz yapay çiçek
  • yeşil yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek izmir

Beyaz Yapay Çiçek

Yapay lavanta demeti yeşil ve beyaz renklere sahiptir. Boyu 34 cm’dir. Beyaz yeşil yapay lavanta demetini kolay ve pratik bir biçimde temizleyebilir uzun seneler boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası gibi yapay çiçek modellerini farklı renklerde yüzlerce çeşit imkanı ile online alışveriş sitemizden inceleyebilir, beyaz yeşil yapay lavanta demeti haricinde diğer yapay çiçek çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Yapay Çiçek İzmir

İzmir Çınarlı’daki yapay çiçek depomuzu ziyaret ederek uygun fiyatlarla yer alan yapay çiçek çeşitlerini ve beyaz yeşil yapay lavanta demetini inceleyebilirsiniz. Yapay çiçek alışverişlerinizi gerçekleştirebildiğiniz İzmir Çınarlı’daki depomuzda toptan satışımız mevcuttur.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan beyaz yeşil yapay lavanta demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile beyaz yeşil yapay lavanta demeti Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Beyaz yeşil yapay lavanta demeti kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, beyaz yeşil yapay lavanta demetinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin beyaz yeşil yapay lavanta demeti değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 34 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.