Yapay Köpük Şakayık Demeti Yavruağzı 25 cm

7,60  KDV Dahil

4 dal köpük şakayık gülden oluşan demettir. Toptan alımlarınızda lütfen bizimle iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • toptan yapay çiçek
  • turuncu yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek buketi

Yavruağzı Yapay Çiçek

Yapay köpük şakayık demetinin rengi yavruağzıdır. 4 dal köpük şakayık gülden oluşan yavruağzı yapay köpük şakayık demeti 25 cm’dir. uzun seneler boyunca özelliğinden hiçbir şey kaybetmeden kullanabilir, temizliği ve bakımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuz Yapay Çiçek

Yapay çiçek satın alma işlemlerinizi uygun ve ucuz fiyatlarla gerçekleştirebileceğiniz online alışveriş sitemiz aracılığıyla yüzlerce yapay çiçek çeşidine ulaşabilir ve yavruağzı yapay köpük şakayık demeti sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Yavruağzı yapay köpük şakayık demetine veya diğer yapay çiçek aranjmanlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kendi zevkinize uygun yapay çiçek malzemelerini satın alarak kendiniz bir yapay çiçek aranjmanı oluşturabilir, cam kase, vazo vb. ürünler sayesinde yapay çiçek aranjmanınızı zenginleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan yavruağzı yapay köpük şakayık demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yavruağzı yapay köpük şakayık demeti Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Yavruağzı yapay köpük şakayık demeti kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, yavruağzı yapay köpük şakayık demetinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin yavruağzı yapay köpük şakayık demeti değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 25 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.