Yapay Köpük Şakayık Demeti Beyaz 25 cm

7,60  KDV Dahil

4 dal köpük şakayık gülden oluşan demettir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • beyaz yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek modelleri

Beyaz Yapay Çiçek

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonu ile ilgili fikirlerinizi online alışveriş sitemizde yer alan binlerce çeşit ile aradığınız renk, boyut ve modellerde yapay çiçekleri inceleyerek gerçekleştirebilir, hayalinizdeki beyaz yapay köpük şakayık demetine uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Ev ve ofis dekorasyonunuza uygun yüzlerce çeşit yapay çiçek modeline online alışveriş sitemiz üzerinden ulaşabilir, satın almak istediğiniz beyaz yapay köpük şakayık demetini inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile beyaz yapay köpük şakayık demeti Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan beyaz yapay köpük şakayık demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Beyaz yapay köpük şakayık demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. beyaz yapay köpük şakayık demetinde kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde beyaz yapay köpük şakayık demetinin değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 25 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.