İndirim!

Yapay Köpük Manolya Demeti Pembe 25 cm

9,17  8,26  KDV Dahil

Yapay demet 4 adet köpük manolya daldan oluşmaktadır. Gelin buketi yapımında kullanıma uygundur. Toptan alımlarınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek modelleri

Pembe Yapay Çiçek

Yapay köpük manolya demeti pembe renktedir. Boyu 25 cm olan pembe yapay köpük manolya demeti 4 adet köpük manolya daldan oluşmaktadır. Gelin buketi şeklinde kullanımlara uygundur.

Yapay Çiçek Modelleri

Aradığınız yapay çiçek modeli ile ilgili ürünleri online alışveriş sitemizde yer alan yapay çiçek çeşitlerini inceleyerek seçebilir, pembe yapay köpük manolya demeti dışında farklı renk ve boyutlardaki yapay çiçek çeşitleri arasından size uygun olanı seçerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Yapay çiçek aranjmanları ile ilgili farklı ve modern modeller arıyorsanız eğer online alışveriş sitemizde sizin için oluşturduğumuz yapay çiçek aranjmanlarını inceleyebilir ve pembe yapay köpük manolya demeti satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olanpembe yapay köpük manolya demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile pembe yapay köpük manolya demetini Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Pembe yapay köpük manolya demeti kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, pembe yapay köpük manolya demetinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin pembe yapay köpük manolya demeti değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 25 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.