İndirim!

Yapay Köpük Manolya Demeti Beyaz 25 cm

9,17  8,26  KDV Dahil

Yapay demet 4 adet köpük manolya daldan oluşmaktadır. Gelin buketi yapımında kullanıma uygundur. Toptan alımlarınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • beyaz yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek modelleri

Beyaz Yapay Çiçek

Yapay köpük manolya demeti beyaz renktedir. 4 adet köpük manolya daldan oluşan beyaz yapay köpük manolya demeti 25 cm boyundadır. Gelin çiçeği için kullanıma uygundur. Toptan satışlarımız mevcuttur.

Yapay Çiçek Modelleri

Yapay çiçek modelleri ile ilgili aradığınız yeni ve modern ürünlere online alışveriş sitemizdeki yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modelini inceleyerek ulaşabilir, beyaz yapay köpük manolya demetini sepetinize ekleyerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuz Yapay Çiçek

Online alışveriş sitemizi ziyaret ederek beğendiğiniz beyaz yapay köpük manolya demeti bütçenizi yormayacak uygun ve ucuz fiyat seçenekleri sayesinde ulaşabilir, üye olma zorunluluğu olmayan sitemiz aracılığıyla dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan beyaz yapay köpük manolya demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile beyaz yapay köpük manolya demetini Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Beyaz yapay köpük manolya demeti kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, beyaz yapay köpük manolya demetinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin beyaz yapay köpük manolya demeti değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 25 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.