Yapay Köpük Gül Demeti Taşlı Beyaz 25 cm

7,60  KDV Dahil

Yapay demet 10 adet köpük gülden oluşmaktadır. Her gülün ortasında taş bulunmaktadır. Gelin buketi yapımında kullanıma uygundur. Toptan alımlarınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • beyaz yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek modelleri

Beyaz Yapay Çiçek

Yapay köpük gül demetinin rengi taşlı beyazdır. Her gülün ortasında taş bulunan beyaz taşlı yapay köpük gül demeti 10 adet köpük gülden oluşmaktadır. Boyu 25 cm’dir. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonu ile ilgili fikirlerinizi online alışveriş sitemizde yer alan binlerce çeşit ile aradığınız renk, boyut ve modellerde yapay çiçekleri inceleyerek gerçekleştirebilir, hayalinizdekibeyaz taşlı yapay köpük gül demetine uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Beyaz taşlı yapay köpük gül demeti  satın alma işlemlerinizi uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası yapay çiçek modellerini sitemiz aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Beyaz taşlı yapay köpük gül demetini saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Beyaz taşlı yapay köpük gül demeti  anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında (ürün adı)nda oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. (ürün adı) ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra (ürün adı) için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 25 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.