Yapay Köpük Gül Demeti 6 lı Mor 25 cm

7,02  KDV Dahil

Yapay demet 6 adet köpük gülden oluşmaktadır. Gelin buketi yapımında kullanıma uygundur. Toptan alımlarınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • mor yapay çiçek
  • yapay çiçek demeti
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek satın al

Mor Yapay Çiçek

Yapay Çiçek Satın Al

Yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modeline online alışveriş sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, Mor yapay köpük gül demeti alışverişlerinizi uygun fiyatlarla kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonunuzla ilgili yeni ve modern yüzlerce yapay çiçek modeline ulaşabileceğiniz online alışveriş sitemiz sayesinde bütçenizi yormadan alışverişinizi yapabilir uygun ve ucuz fiyatlarla Mor yapay köpük gül demetine sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile mor yapay köpük gül demetini Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan mor yapay köpük gül demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Mor yapay köpük gül demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Mor yapay köpük gül demetinde kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde Mor yapay köpük gül demetinin değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 25 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.