Yapay Köpük Gül Demeti 6 lı Kırmızı 25 cm

7,02  KDV Dahil

Yapay demet 6 adet köpük gülden oluşmaktadır. Gelin buketi yapımında kullanıma uygundur. Toptan alımlarınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • kırmızı yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek modelleri

Kırmızı Yapay Çiçek

Toptan Yapay Çiçek

Kırmızı yapay köpük gül demetini veya diğer yapay çiçek çeşitlerini toptan olarak satın almak isterseniz eğer online alışveriş sitemizde yer alan bayi başvuru formunu doldurarak, bayi fiyatları ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Ev ve ofis dekorasyonunuza uygun yüzlerce çeşit yapay çiçek modeline online alışveriş sitemiz üzerinden ulaşabilir, satın almak istediğiniz kırmızı yapay köpük gül demetini inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Kırmızı yapay köpük gül demetini saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz.Kırmızı yapay köpük gül demetini anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında kırmızı yapay köpük gül demetinde oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Kırmızı yapay köpük gül demeti ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra kırmızı yapay köpük gül demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 25 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.