Yapay Köpük Gül Demeti 10 lu Pembe 25 cm

4,43  KDV Dahil

Yapay demet 10 adet köpük gülden oluşmaktadır. Gelin buketi yapımında kullanıma uygundur. Toptan alımlarınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek modelleri

Pembe Yapay Çiçek

Yapay Çiçek Buketi

Online alışveriş sitemiz aracılığıyla birçok yapay çiçek demetine bütçenize uygun fiyatlarla ulaşabilir ve zevkinize uygun, dilediğiniz renklerde bir yapay çiçek buketi satın alabilirsiniz. Ev ve ofis dekorasyonunuz için yüzlerce ürün sitemizde yer almaktadır.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası gibi yapay çiçek modellerini farklı renklerde yüzlerce çeşit imkanı ile online alışveriş sitemizden inceleyebilir, pembe yapay köpük gül demeti haricinde diğer yapay çiçek çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan pembe yapay köpük gül demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile pembe yapay köpük gül demeti Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Pembe yapay köpük gül demeti kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, pembe yapay köpük gül demetinin değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin pembe yapay köpük gül demeti değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 25 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.