Yapay Köpük Gül Demeti 10 lu Krem 25 cm

4,43  KDV Dahil

Yapay demet 10 adet köpük gülden oluşmaktadır. Gelin buketi yapımında kullanıma uygundur. Toptan alımlarınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • krem yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek modelleri

Krem Yapay Çiçek

Yapay köpük gül demeti krem renktedir. gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacağınız ve 10 adet köpük gülden oluşan krem yapay köpük gül demetinin boyu 25 cm’dir. Gelin buketi olarak kullanıma uygundur.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Online alışveriş sitemiz üzerinden yapay çiçek çeşit ve modelleriyle ilgili ürünlerimizi inceleyebilir, krem yapay köpük gül demeti haricinde farklı renklerde, farklı boylarda ve farklı çiçek türlerindeki yapay çiçek çeşitlerinden size uygun olan ürünü seçerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonu ile ilgili fikirlerinizi online alışveriş sitemizde yer alan binlerce çeşit ile aradığınız renk, boyut ve modellerde yapay çiçekleri inceleyerek gerçekleştirebilir, hayalinizdeki krem yapay köpük gül demetine uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile krem yapay köpük gül demetini Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan krem yapay köpük gül demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Krem yapay köpük gül demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Krem yapay köpük gül demeti kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde krem yapay köpük gül demetinin değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 25 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.