3251

Yapay Kartopu Çiçek Dalı 67 cm

15,46  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Kartopu şeklinde çiçeklerden oluşmaktadır. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek modelleri

Yapay Çiçek Buketi

Ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuza uygun yapay çiçek buketi arıyorsanız eğer farklı renk ve model seçenekleriyle karşılaşacağınız online alışveriş sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, bütçenize uygun ve ucuz fiyat seçeneğiyle yapay kartopu çiçek dalı alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonu ile ilgili aradığınız yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası yapay çiçek modellerine sitemiz aracılığıyla ulaşabilir ve yapay kartopu çiçek dalı satın alarak hayalinizdeki dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek İzmir

İzmir Çınarlı’da yer alan yapay çiçek depomuzu dilediğiniz zaman ziyaret edebilir, yapay kartopu çiçek dalını inceleyerek zevkinize uygun olan ürünlerin satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yapay kartopu çiçek dalını Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan yapay kartopu çiçek dalı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Yapay kartopu çiçek dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Yapay kartopu çiçek dalında kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde yapay kartopu çiçek dalının değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 67 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.