Yapay Karen Gül Dalı Fuşya 72 cm

21,80  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Ürün, kadifeye benzer dokusu ile gerçek hissi vermektedir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

 

Stokta

Ürün Açıklaması

  • fuşya yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek izmir

Fuşya Yapay Çiçek

Yapay karen gül dalı fuşya rengindedir. Kadifeye benzeyen dokusu sayesinde gerçeklik hissi vermektedir. Fuşya yapay karen gül dalını her türlü dekorasyonunuzda severek kullanabilir, kolay ve pratik bir şekilde temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Her türlü ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuza uygun yüzlerce yapay çiçek aranjman modeline online alışveriş sitemiz üzerinden ulaşabilir, yapay çiçek aranjman model ve çeşitlerini inceleyebilir ve fuşya yapay karen gül dalı alışverişinizi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek izmir

İzmir Çınarlı’da yer alan yapay çiçek depomuzu ziyaret edebilir ve ürünleri inceleme fırsatı elde edebilirsiniz. İzmir dışında ikamet ediyorsanız eğer fuşya yapay karen gül dalına online yollardan ulaşabilir ve satın alma işlemlerinizi online olarak zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan fuşya yapay karen gül dalı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile fuşya yapay karen gül dalı Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Fuşya yapay karen gül dalı kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, fuşya yapay karen gül dalının değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin fuşya yapay karen gül dalı değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

Ek Bilgi

Boyutlar 72 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.