Yapay Karen Gül Dalı Kırmızı 72 cm

21,80  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Ürün, kadifeye benzer dokusu ile gerçek hissi vermektedir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • kırmızı yapay çiçek
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek satın al

Kırmızı Yapay Çiçek

Yapay karen gül dalı kırmızı renktedir. Boyu 72 cm olan kırmızı yapay karen gül dalını dilerseniz tek dal olarak dilerseniz diğer yapay çiçek malzemeleri ile harmanlayarak yapay çiçek aranjmanı şeklinde kullanabilirsiniz. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır.

Yapay Çiçek Modelleri

Kırmızı yapay karen gül dalı satın alma işlemlerinizi uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası yapay çiçek modellerini sitemiz aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonu ile ilgili aradığınız yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası yapay çiçek modellerine sitemiz aracılığıyla ulaşabilir ve kırmızı yapay karen gül dalı satın alarak hayalinizdeki dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Kırmızı yapay karen gül dalını saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Kırmızı yapay karen gül dalı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında kırmızı yapay karen gül dalında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Kırmızı yapay karen gül dalı ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra kırmızı yapay karen gül dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.