Yapay Kaktüs Dalı Kırmızı 16 cm

8,56  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Boyu 16 cm, çiçek kısmı ise 7 cm’dir. Tek dal olarak satılmaktadır. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta yok

Ürün Açıklaması

  • kırmızı yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek modelleri

Kırmızı Yapay Çiçek

Yapay kaktüs dalı kırmızı renktedir. Boyu 16 cm, çiçek kısmı ise 7 cm olan kırmızı yapay kaktüs dalı tek dal olarak satılmaktadır. Gerçeğinde ayırt edemeyeceğiniz kırmızı yapay kaktüs dalını severek kullanacaksınız.

Ucuz Yapay Çiçek

Yapay çiçek satın alma işleminizi bütçenizi yormayacak uygun ve ucuz fiyatlarla gerçekleştirmek istiyorsanız eğer online alışveriş sitemiz üzerinden yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modellerine ulaşabilir kırmızı yapay kaktüs dalı ile ilgili alışverişinizi sitemize üye olma zorunluluğu yaşamadan pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Ev ve ofis dekorasyonunuza uygun yüzlerce çeşit yapay çiçek modeline online alışveriş sitemiz üzerinden ulaşabilir, satın almak istediğiniz kırmızı yapay kaktüs dalını inceleyebilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Saat 12.00’a kadar olan kırmızı yapay kaktüs dalı siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile kırmızı yapay kaktüs dalını Türkiye’nin her bölgesine teslim etmekteyiz. Kırmızı yapay kaktüs dalı kargo teslimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmeniz ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağını doldurmanı önemlidir. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, kırmızı yapay kaktüs dalının değişimi veya iadesi mümkün olmaktadır. Ayrıca 7 gün içinde koşul göstermeksizin kırmızı yapay kaktüs dalının değişimi ve iadesi iade kargo ücretinin alıcıya ait olması şartıyla mümkündür.

 

Ek Bilgi

Boyutlar 16 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.