1

Yapay İncir Dalı 75 cm

51,54  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Boyu 75 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek satın al

Ucuz Yapay Çiçek

Bütçenize uygun ve ucuz fiyatlarla sahip olabileceğiniz yapay incir dalını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Yüzlerce yapay çiçek modelinin uygun fiyatlarla yer aldığı online alışveriş sitemiz üzerinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Gerek kolay temizlenebilir özellikleri, gerekse gerçeğinden ayırt edilemeyen yapıları ile yapay çiçekler sıkça tercih edilmektedir. Sizde yapay çiçek dekorasyonu ile ilgili farklı renklerde, farklı boyutlarda ve farklı çiçek çeşitleri ile online alışveriş sitemiz aracılığıyla birbirinden güzel modellere ulaşabilir, yapay incir dalına sahip olabilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Yapay çiçek modelleri ile ilgili aradığınız yeni ve modern ürünlere online alışveriş sitemizdeki yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modelini inceleyerek ulaşabilir, yapay incir dalını sepetinize ekleyerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Yapay incir dalını saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Yapay incir dalı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında yapay incir dalında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Yapay incir dalı ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra yapay incir dalı için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 75 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.