7034

Yapay Gül Ortanca Narlı Demeti Sarı Kahverengi 47 cm

44,10  KDV Dahil

Sarı kahve gül ortanca demet yapay çiçektir. Ürün, gül, ortanca, nar taneleri ve yapraktan oluşan 11 daldan oluşmaktadır. Ürünün toplam ölçüsü: 47 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Ürün Açıklaması

  • kahverengi yapay çiçek
  • sarı yapay çiçek
  • yapay çiçek deposu
  • yapay çiçek izmir
  • yapay çiçek satın al

Kahverengi Yapay Çiçek

Yapay gül ortanca narlı demeti kahverengi ve sarı renklerinden oluşmaktadır. Sarı kahverengi yapay gül ortanca narlı demetinde 11 adet dal bulunmaktadır. Gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz bu ürünü her türlü dekorasyonunuzda keyifle kullanabilirsiniz.

 Yapay Çiçek izmir

İzmir Çınarlı’da yer alan yapay çiçek depomuzu ziyaret edebilir ve ürünleri inceleme fırsatı elde edebilirsiniz. İzmir dışında ikamet ediyorsanız eğerSarı kahverengi yapay gül ortanca narlı demetine online yollardan ulaşabilir ve satın alma işlemlerinizi online olarak zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Satın Al

Yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modeline online alışveriş sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, Sarı kahverengi yapay gül ortanca narlı demeti alışverişlerinizi uygun fiyatlarla kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Sarı kahverengi yapay gül ortanca narlı demetini saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Sarı kahverengi yapay gül ortanca narlı demeti anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında Sarı kahverengi yapay gül ortanca narlı demetinde oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Sarı kahverengi yapay gül ortanca narlı demeti ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra sarı kahverengi yapay gül ortanca narlı demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 47 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.