7028

Yapay Gül Ortanca Narlı Demeti Pembe 47 cm

44,10  KDV Dahil

Pembe gül ortanca demet yapay çiçektir. Ürün, gül, ortanca, nar taneleri ve yapraktan oluşan 11 daldan oluşmaktadır. Ürünün toplam ölçüsü: 47 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • pembe yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek deposu

Pembe Yapay Çiçek

Yapay gül ortanca narlı demeti pembe renktedir. Boyu 47 cm olan, gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacağınız pembe yapay gül ortanca narlı demetini ev, ofis ve bahçe dekorasyonarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz

Toptan Yapay Çiçek

Toptan yapay çiçek alışverişlerinizi online alışveriş sitemiz aracılığıyla bütçenize uygun ve ucuz fiyat seçenekleriyle gerçekleştirebilir, pembe yapay gül ortanca narlı demete bayi başvuru formunu doldurarak bayi fiyatları ile ulaşabilirsiniz.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası gibi yapay çiçek modellerini farklı renklerde yüzlerce çeşit imkanı ile online alışveriş sitemizden inceleyebilir, pembe yapay gül ortanca narlı demeti haricinde diğer yapay çiçek çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile pembe yapay gül ortanca narlı demetini Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan pembe yapay gül ortanca narlı demet siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Pembe yapay gül ortanca narlı demet için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Pembe yapay gül ortanca narlı demetinde kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde Pembe yapay gül ortanca narlı demetinin değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 47 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.