7035

Yapay Gül Ortanca Narlı Demeti Mor 47 cm

44,10  KDV Dahil

Mor gül ortanca demet yapay çiçektir. Ürün, gül, ortanca, nar taneleri ve yapraktan oluşan 11 daldan oluşmaktadır. Ürünün toplam ölçüsü: 47 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Ürün Açıklaması

  • mor yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek modelleri

Mor Yapay Çiçek

Yapay gül ortanca narlı demeti mor renktedir. Gül, ortanca, nar taneleri ve yapraktan oluşan mor yapay gül ortanca narlı demeti 11 daldan oluşmaktadır ve boyu 47 cm’dir. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır, zahmetsizce temizleyebilir uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Aranjmanları

Her türlü ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuza uygun yüzlerce yapay çiçek aranjman modeline online alışveriş sitemiz üzerinden ulaşabilir, yapay çiçek aranjman model ve çeşitlerini inceleyebilir ve mor yapay gül ortanca narlı demeti alışverişinizi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Çeşitleri

mor yapay gül ortanca narlı demetini, diğer yapay çiçek modellerini ayrıca sitemizde yer alan yüzlerce yapay çiçek çeşidini farklı renklerde, farklı boylarda, yeni ve modern modellerle bulabilir, alışverişinizi sitemizdeki ürünleri inceleyerek uygun fiyatlarla tamamlayabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile mor yapay gül ortanca narlı demetini Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan mor yapay gül ortanca narlı demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. mor yapay gül ortanca narlı demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Mor yapay gül ortanca narlı demeti kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde mor yapay gül ortanca narlı demetinin değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 47 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.