7030

Yapay Gül Ortanca Narlı Demeti Kırmızı 47 cm

44,10  KDV Dahil

Kırmızı gül ortanca demet yapay çiçektir. Ürün, gül, ortanca, nar taneleri ve yapraktan oluşan 11 daldan oluşmaktadır. Ürünün toplam ölçüsü: 47 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • kırmızı yapay çiçek
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek modelleri
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek izmir

Kırmızı Yapay Çiçek

Yapay gül ortanca narlı demeti kırmızı renktedir. Gül, ortanca, nar taneleri ve yapraktan oluşan kırmızı yapay gül ortanca narlı demeti 47 cm’dir ve 11 adet daldan oluşmaktadır. Kolay temizlenebilir özelliği sayesinde zahmet harcamadan temizleyebilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonunuzla ilgili yeni ve modern yüzlerce yapay çiçek modeline ulaşabileceğiniz online alışveriş sitemiz sayesinde bütçenizi yormadan alışverişinizi yapabilir uygun ve ucuz fiyatlarla kırmızı yapay gül ortanca narlı demetine sahip olabilirsiniz.

Yapay Çiçek İzmir

İzmir Çınarlı’daki yapay çiçek depomuzu ziyaret ederek uygun fiyatlarla yer alan yapay çiçek çeşitlerini ve kırmızı yapay gül ortanca narlı demetini inceleyebilirsiniz. Yapay çiçek alışverişlerinizi gerçekleştirebildiğiniz İzmir Çınarlı’daki depomuzda toptan satışımız mevcuttur.

Kargo Bilgileri

Kırmızı yapay gül ortanca narlı demetini saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. kırmızı yapay gül ortanca narlı demeti anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında kırmızı yapay gül ortanca narlı demetinde oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. kırmızı yapay gül ortanca narlı demeti ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra kırmızı yapay gül ortanca narlı demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 47 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.