7032

Yapay Gül Ortanca Narlı Demeti Beyaz 47 cm

44,10  KDV Dahil

Beyaz gül ortanca demet yapay çiçektir. Ürün, gül, ortanca, nar taneleri ve yapraktan oluşan 11 daldan oluşmaktadır. Ürünün toplam ölçüsü: 47 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • beyaz yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek deposu

Beyaz Yapay Çiçek

Yapay gül ortanca narlı demetinin rengi beyazdır. Boyu 47 cm olan beyaz yapay gül ortanca narlı demetini her türlü ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuzda kullanabilir, kolayca temizlenebilir özelliği sayesinde zahmet etmeden senelerce kullanabilirsiniz.

Toptan Yapay Çiçek

beyaz yapay gül ortanca narlı demetini veya diğer yapay çiçek çeşitlerini toptan olarak satın almak isterseniz eğer online alışveriş sitemizde yer alan bayi başvuru formunu doldurarak, bayi fiyatları ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Modelleri

Yapay çiçek modelleri ile ilgili aradığınız yeni ve modern ürünlere online alışveriş sitemizdeki yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modelini inceleyerek ulaşabilir, beyaz yapay gül ortanca narlı demetini sepetinize ekleyerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile beyaz yapay gül ortanca narlı demeti Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan beyaz yapay gül ortanca narlı demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Beyaz yapay gül ortanca narlı demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Beyaz yapay gül ortanca narlı demetinde kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde beyaz yapay gül ortanca narlı demetinin değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 47 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.