305358-2

Yapay Gül Lilyum Ortanca Demeti Somon 40cm

33,54  KDV Dahil

Somon gül lilyum demet yapay çiçektir. Ürün, lilyum, gül ve yapraklardan oluşan 12 daldır. Boyu 40 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • toptan yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek dekorasyonu

 Yapay Çiçek Buketi

Yapay gül lilyum ortanca demetinin rengi somondur. Lilyum, gül ve yapraklarından oluşmaktadır. İçerisinde 12 adet dal bulundurmaktadır. Ev dekorasyonunuza zarif bir hava katacak olan yapay gül ortanca lilyum demetine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 Toptan Yapay Çiçek

Somon rengi yapay gül lilyum ortanca demetini veya diğer yapay çiçek çeşitlerini toptan olarak satın almak isterseniz eğer online alışveriş sitemizde yer alan bayi başvuru formunu doldurarak, bayi fiyatları ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 Ucuz Yapay Çiçek

Yapay çiçek satın alma işleminizi bütçenizi yormayacak uygun ve ucuz fiyatlarla gerçekleştirmek istiyorsanız eğer online alışveriş sitemiz üzerinden yüzlerce yapay çiçek çeşit ve modellerine ulaşabilir alışverişinizi sitemize üye olma zorunluluğu yaşamadan pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ek Bilgi

Boyutlar 40 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.