305402-2

Yapay Gül Lilyum Ortanca Demeti Mor 40 cm

33,54  KDV Dahil

Mor gül lilyum demet yapay çiçektir. Ürün, lilyum, gül ve yapraklardan oluşan 12 daldır. Boyu 40 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • mor yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek deposu

 Mor Yapay Çiçek

Yapay gül lilyum ortanca demetinin rengi mordur. Her türlü dekorasyonunuzda kullanabilir, kolay temizlenebilir özelliği ve dayanıklılığı sayesinde senelerce bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. Boyu 40 cm olan Mor yapay gül lilyum ortanca demeti 12 adet dal içermektedir.

 Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonunuzla ilgili yeni ve modern yüzlerce yapay çiçek modeline ulaşabileceğiniz online alışveriş sitemiz sayesinde bütçenizi yormadan alışverişinizi yapabilir uygun ve ucuz fiyatlarla ev ve ofis dekorasyonuna uygun yapay çiçek çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Yapay Çiçek Deposu

İzmir Çınarlı’da yer alan yapay çiçek depomuzu ziyaret ederek yapay çiçek çeşit ve modellerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra online yollardan sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir ve yapay çiçek satın alma işlemleriniz kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Bilgi

Boyutlar 40 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.