305372-2

Yapay Gül Lilyum Ortanca Demeti Kırmızı 40cm

Kırmızı gül lilyum demet yapay çiçektir. Ürün, lilyum, gül ve yapraklardan oluşan 12 daldır. Boyu 40 cm’dir. Toptan alımlarınız için lütfen iletişime geçiniz. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Ürün Açıklaması

  •  kırmızı yapay çiçek
  • ucuz yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek dekorasyonu

 Kırmızı Yapay Çiçek

Yapay gül lilyum ortanca demetinin rengi kırmızıdır. Boyu 40 cm olan kırmızı yapay gül lilyum ortanca demeti 12 adet daldan oluşmaktadır. Online alışveriş sitemiz üzerinden bütçenizi yormayacak uygun fiyatlarla alışverişini gerçekleştirebilirsiniz.

 Yapay Çiçek Aranjmanları

Her türlü ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuza uygun yüzlerce yapay çiçek aranjman modeline online alışveriş sitemiz üzerinden ulaşabilir, yapay çiçek aranjman model ve çeşitlerini inceleyebilir ve alışverişinizi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonu ile ilgili aradığınız yapay çiçek dal ve demetleri, yapay yaprak ve çiçek kafası, yapay kuru çiçek, yapay köpük çiçek, saplama çim ve masa ortası yapay çiçek modellerine sitemiz aracılığıyla ulaşabilir ve hayalinizdeki dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Bilgi

Boyutlar 40 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.