Yapay Gül Lilyum Demeti Krem 39 cm

25,44  KDV Dahil

Yapay çiçektir. Yapay gül ve lilyum dallardan oluşan demet 39 cm’dir. Saat 12:00 den önce verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Ortalama teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Stokta

Ürün Açıklaması

  • krem yapay çiçek
  • toptan yapay çiçek
  • yapay çiçek aranjmanları
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek dekorasyonu

Krem Yapay Çiçek

Yapay Çiçek Aranjmanları

Yapay çiçek aranjmanları ile ilgili farklı ve modern modeller arıyorsanız eğer online alışveriş sitemizde sizin için oluşturduğumuz yapay çiçek aranjmanlarını inceleyebilir ve krem yapay gül lilyum demeti satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Çiçek Buketi

Yapay çiçek buketi satın almak istiyorsanız eğer krem yapay gül lilyum demeti dışında yüzlerce yapay çiçek modelinin farklı renklerde ve farklı boyutlarda bulunduğu online alışveriş sitemiz üzerinden yapay çiçek buketi çeşitlerini inceleyebilir ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Krem yapay gül lilyum demetini saat 12:00’a kadar sipariş ederseniz eğer, siparişinizi aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz. Krem yapay gül lilyum demeti anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile Türkiye’nin dört bir yanına teslim edilebilmektedir. Kargo teslimi sırasında krem yapay gül lilyum demetinde oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu teslimat sırasında kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. Krem yapay gül lilyum demeti ile ilgili hasar tespit tutanağının doldurulması halinde, değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra Krem yapay gül lilyum demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ek Bilgi

Boyutlar 39 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.