Yapay Gül Demeti Kahve Ton 31 cm

21,48  KDV Dahil

Stokta

Ürün Açıklaması

  • kahverengi yapay çiçek
  • yapay çiçek buketi
  • yapay çiçek çeşitleri
  • yapay çiçek dekorasyonu
  • yapay çiçek modelleri

Kahverengi Yapay Çiçek

Yapay gül demeti kahve tonlarına sahiptir. Boyu 34 cm’dir. Kahve ton yapay gül demetini kolay ve pratik bir biçimde temizleyebilir uzun seneler boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yapay Çiçek Buketi

Online alışveriş sitemizde kahve ton yapay gül demeti haricinde yapay çiçek buketi ile ilgili birbirinden güzel yüzlerce model ve çeşidi bir arada bulabilirsiniz. Yapay çiçek buketi ile ilgili aradığınız ürüne sitemizdeki ürünleri inceleyerek ulaşabilir, yeni ve modern tarzda bir yapar çiçek buketi satın alabilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyonu

Yapay çiçek dekorasyonunuzla ilgili yeni ve modern yüzlerce yapay çiçek modeline ulaşabileceğiniz (online alışveriş sitemiz) sayesinde bütçenizi yormadan alışverişinizi yapabilir uygun ve ucuz fiyatlarla kahve ton yapay gül demetine sahip olabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile kahve ton yapay gül demetini Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezlerine teslim etmekteyiz. Ayrıca saat 12.00’a kadar olan kahve ton yapay gül demeti siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Kahve ton yapay gül demeti için 7 gün içinde koşul göstermeksizin ürün değişimi ve iadesi mümkündür ancak bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. Kahve ton yapay gül demetinde kargo teslimatı sırasında oluşabilecek hasarlara karşı kargonuzu kontrol etmenizi ve hasar olması durumunda kargo yetkilinizle beraber hasar tespit tutanağınızı doldurmanızı tavsiye ederiz. Hasar tespit tutanağının doldurulması halinde Kahve ton yapay gül demetinin değişimi veya iadesi mümkün olabilmektedir.

Ek Bilgi

Boyutlar 31 cm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.